STRONA GŁÓWNA 
 LINKI 
 KONTAKT 

WIADOMOŚCI ARCHIWALNE: LUTY 2017


28.02.2017

UKS Olivia 17 Mistrzem Pomorza w mini hokeju

 27 lutego 2017 na lodowisku w Gdyni rozegrano kolejną edycję Mistrzostw Pomorza w mini hokeju. W turnieju wzięły udział cztery drużyny, UKS Olivia 17, UKS Wikingowie Elbląg, UKS Bombers Malbork i gospodarze HUKS Niedźwiadki Gdynia. W przekroju całego turnieju, bezapelacyjnie najlepszą okazała się drużyna z Gdańska, która odniosła komplet zwycięstw. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Malborka, trzecie miejsce zajęli młodzi hokeiści z Elbląga, a czwartą pozycję zajęła drużyna z Gdyni. W turnieju udział wzięło blisko 80-ciu najmłodszych adeptów hokeja na lodzie, najmłodszy uczestnik miał 3 lata! Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Po raz kolejny impreza była bardzo dobrze zorganizowana, za co należą się wyrazy podziękowania wszystkim, którzy się do tego przyczynili!


27.02.2017

Porażki trójmiejskich drużyn w II Lidze.

 Występujące II Lidze drużyny Oliwa Hockey Team i SKH Mad Dogs Sopot poniosły porażki w ostatnich meczach sezonu zasadniczego. Drużyna Oliwy przegrała z BKS Bydgoszcz 5-7. Mecz był rozgrywany na lodowisku Helena w Elblągu. Natomiast drużyna Mad Dogs w sobotę przegrała w Łodzi z liderem rozgrywek, ŁKH Łódź 11-14, a w niedzielę w Warszawie z Warsaw Capitals 5-19! Teraz rozgrywki wkraczają w fazę play off. ŁKH Łódź zmierzy się z Oliwa Hockey Team, a Warsaw Capitals z BKS Bydgoszcz.


27.02.2017

Janów zdobyty! Ważne zwycięstwo hokeistek Stoczniowca!

 Podopieczne trenera Henryka Zabrockiego w pierwszym pófinale PLHK na tafli w Janowie zwyciężyły hokeistki Naprzodu 2-1 i są bliżej awansu do wielkiego finału Mistrzostw Polski. Bramki zdobyły Katarzyna Bodus i Katarzyna Kasprzycka. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Drugie spotkanie odbędzie się 4 marca w hali "Olivia" o godz. 18. Ewentualny mecz numer trzy rozegrany zostanie dzień później, także w Gdańsku.


19.02.2017

Mistrzostwa Pomorza w Mini Hokeju.

 W dniu 27.02.2017 na lodowisku w Gdyni odbędą się Mistrzostwa Pomorza w Mini Hokeju. W turnieju występować będą UKS Wikingowie Elbląg, UKS Bombers Malbork, UKS Oliwia 17 oraz gospodarz HUKS Niedźwiadki Gdynia. Wszystkie drużyny rozegrają po trzy mecze każdy z każdym. UKS, który zdobędzie największą ilość punktów zostaje Mistrzem. W każdej z drużyn może wystąpić 12 zawodników plus bramkarz. Mecze rozgrywane będą w układzie 3x3.


19.02.2017

Zwycięstwo w ostatnim meczu!

 W swoim ostatnim meczu podczas wyprawy do Kanady, drużyna żaków Stoczniowca pokonała Toronto Victoria Blue Select 4-3. Bilans kanadyjskich konfrontacji to jedno zwycięstwo i pięć porażek.17.02.2017

Nauka od kanadyjskich rówieśników!

 Przebywająca w Kanadzie drużyna żaków gdańskiego Stoczniowca, poniosła porażki w meczach ze swoimi rówieśnikami z Kanady oraz drużyną złożoną z młodych Belgów i Holendrów. W ramach turnieju Pee Wee Quebec w pierwszym meczu porażka z drużyną Charlottown Islanders 3-11, a następnie z drużyną Beneluksu Coaching Select Team po rzutach karnych 1-2. Poza turniejem drużyna Stoczniowca rozegrała mecze towarzyskie z Madaleine Medelinot 1-6, Siourx Desjardins 3-5, HQNE Quebec 2-7.08.02.2017

Młodzi hokeiści Stoczniowca gotowi na wyjazd do Kanady.

 Wczoraj odbyła się prezentacja nowych strojów zawodników GKS Stoczniowiec Gdańsk. Zarówno koszulki meczowe, jak i bluzy outdoorowe prezentują się okazale. Teraz czekamy na sukcesy na lodzie!06.02.2017

Oliwa wygrywa w Elblągu.

 Występująca w Grupie Północnej II Ligi drużyna Oliwa Hockey Team pokonała po dogrywce SKH Mad Dogs Sopot 9-8 i zdobyła pierwsze punkty w tym sezonie. Przez niemal całe spotkanie drużyna Oliwy prowadziła, ale zawodnicy z Sopotu w końcówce doprowadzili do wyrównania i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej większą determinacją wykazali się zawodnicy z Oliwy i to oni cieszyli się ze zdobycia 2 punktów. Decydującego gola zdobył Artur Kazimierczak. Przed meczem miała miejsce miła uroczystość. Zawodnicy SKH Mad Dogs Sopot przekazali młodym hokeistom UKS Wikingowie Elbląg kije hokejowe.Tabela II Liga Grupa Północna


05.02.2017

Żacy Stoczniowca wyruszają do Kanady!

 Już za 6 dni drużyna Żaków GKS Stoczniowca Gdańsk, pod wodzą trenera Pawła Zwolińskiego, wyruszy na największy na świecie turniej w tej kategorii wiekowej, PEE WEE Quebec. W turnieju weźmie udział 120 drużyn z całego świata. Mecze rozgrywane są min. w hali Videotron Centre Quebec, mogącej pomieścić 18.000 widzów.Finał poprzedniej edycji turnieju oglądało na żywo 8.000 kibiców!


Oprócz meczów turniejowych, młodzi hokeiści Stoczniowca rozegrają kilka meczów sparingowych z rówieśnikami z Kanady.


03.02.2017

Turniej Żaka w Elblągu.

Uczniowski Klub Sportowy WIKINGOWIE Elbląg w dniach 25-26.03.2017r. organizuje turniej hokeja na lodzie w Elblągu. W turnieju będzie brało udział sześć zespołów w kategorii wiekowej 2005 i młodsi. Początek turnieju w sobotę o godzinie 9.00. Zakończenie i rozdanie nagród w niedzielę o godzinie 18.00. Drużyny składają się maksymalnie z 22 zawodników, w tym 2 bramkarzy. Ilość miejsc ograniczona.


02.02.2017

II Liga gościnnie w Elblągu!

 W najbliższą sobotę 04.02.2017 o godz. 18:30 na lodowisku Helena w Elblągu, w ramach rozgrywek Grupy Północnej II Ligi, rozegrają mecz drużyny Oliwa Hockey Team i SKH Mad Dogs Sopot.
Zapraszamy wszystkich kibiców, zapowiada się ciekawe widowisko!ARCHIWUM:

2017


• Styczeń
• Luty
• Marzec
• Kwiecień
• Maj
• Czerwiec
• Lipiec
• Sierpień
• Wrzesień
• Październik
• Listopad
• Grudzień

2018


• Styczeń
• Luty
• Marzec
• Kwiecień
• Maj
• Sierpień
• Wrzesień
• Październik
• Listopad
• Grudzień


DO GÓRY

Copyrights 2017 © POZHL