STRONA GŁÓWNA 
 LINKI 
 KONTAKT 

WIADOMOŚCI ARCHIWALNE: PAŹDZIERNIK 2017

30.10.2017

Porażka i zwycięstwo Żaków Starszych w Toruniu.

Ze zmiennym szczęściem grała w Toruniu drużyna Żaków Starszych GKS Stoczniowca Gdańsk.W sobotnim meczu podopieczni trenera Pawła Zwolińskiego przegrali z Sokołami Toruń 3-7, a w niedzielnym rewanżu pokonali przeciwników 7-4.Statystyki z obu spotkań i aktualna tabela dostępne są w zakładce TERMINARZE I WYNIKI.

W najbliższy weekend gdańka hala Olivia zamieni się w arenę short tracku, w związku z tym gdańskie drużyny mają przerwę w rozgrywkach. Swoje mecze rozegra natomiast drużyna Żaków Starszych Wikingów Elbląg, która na lodowisku Helena w Elblągu podejmie drużynę ŁKH Łódź.


30.10.2017

Przegrane Młodzików z Sokołami.

Dwóch porażek doznała drużyna Młodzików gdańskiego Stoczniowca z Sokołami Toruń. W sobotę podopieczni Roberta Błażowskiego przegrali 1-12, a w niedzelę, prowadzeni w zastępstwie przez trenera Pawła Jakubowskiego młodzi gdańszczanie, przegrali 3-13. Worek z bramkami rozwiązał się w trzeciej tercji, którą zawodnicy z Torunia wygrali 7-1!

W dniu dzisiejszym miła informacja dotarła z PZHL. Powołanie do kadry narodowej U-16 na mecze kontrolne z czeskimi drużynami, otrzymał zawodnik GKS Stoczniowiec Gdańsk Stanisław Drozd-Niekurzak!

Gratulujemy i życzymy powodzenia!


26.10.2017

Żacy młodsi Stoczniowca zwyciężyli w turnieju w Kaliningradzie!

Żacy młodsi GKS Stoczniowca w dniach 21-22 października wzięli udział w silnie obsadzonym turnieju w Kaliningradzie, który był Otwartymi Mistrzostwami Obwodu Kaliningradzkiego w hokeju na lodzie. Młodzi gdańszczanie sprawili miłą niespodziankę i zwyciężyli w turnieju, pokonując faworyzowane wcześniej drużyny!Poniżej przedstawiamy sprawozdanie z turnieju trenera gdańskiej drużyny Zenona Obłońskiego.Sukces naszych hokeistów. W dniach 21-22 Października odbyły się Otwarte Mistrzostwa Okręgu Kaliningradzkiego w Hokeju na lodzie. Udział wzięło 7 drużyn rosyjskich oraz GKS Stoczniowiec Gdańsk w rocznikach 2007 i młodsi.Nasza drużyna rozegrała w grupie 3 mecze:

GKS Stoczniowiec – Feniks Kaliningrad 2008 0:5

GKS Stoczniowiec – Yantarna Zvezda 4:2

GKS Stoczniowiec – Barcy Gusiev 7:0Z drugiego miejsca w grupie awansowaliśmy do półfinału gdzie czekał zwycięzca grupy drugiej Svetlogorec, który wygrał wszystkie mecze. Po zaciętym meczu który zakończył się remisem była dogrywka w rzutach karnych w których więcej szczęścia miała drużyna Stoczniowca:

GKS Stoczniowiec – Svetlogorec  3:2 ( 2:2, K 1:0)W finale spotkaliśmy się z gospodarzem turnieju Feniks Kaliningrad 2007. Po niezwykle emocjonującym i zaciętym meczu godnym finału był wynik 1:1. W dogrywce w rzutach karnych nasi zawodnicy byli perfekcyjni i strzeli 3 bramki , Feniks odpowiedział jednym celnym trafieniem.

Finał: GKS Stoczniowiec – Feniks Kaliningrad 2007 4:2 (1:1, K 3:1)Punkty dla GKS Stoczniowiec zdobywali: Borys Dawid 5B+1A, Kuba Vitek 2B+2A, Jaś Gulczyński 2B+2A, Wowa Chyrkin4B, Kajtek Domalewski 2, Maciek Tuszkowski 1B+1A, Adam Krajewski 1B, Jan Łoś 1B, Błażej Filip 1A, Maksio Vaneev 1A.

GKS Stoczniowiec:Radek Fruczek, Maciek Tuszkowski, Jaś Gulczyński, Borys Dawid, Kuba Vitek, Wowa Chyrkin, Franek Połczyński, Wasiluk , Adam Krajewski, Błażej Filip, Paweł Zaborowski, Radek Wawrzyniak, Jan Łoś, Maksim Vaneev, Maksymilian Salewski, Konrad Kowalski oraz dwóch zawodników z Warszawy Julek Cegliński oraz Kajtek Domalewski.

Trener: Obłoński Zenon.

Kierownicy: Chyrkin Wiktor i Dawid Adam.
23.10.2017

Podsumowanie weekendu pomorskich drużyn.

Pomorskie drużyny występujące w rozgrywkach hokejowych grały ze zmiennym szczęściem. Występująca w PHL MH Automatyka Gdańsk, po piątkowej porażce w hali Olivia z Tatryski Podhalem Nowy Targ pokonała na wyjeździe PGE Orlik Opole 2-1, co umocniło gdańską drużynę na 6-tym miejscu w tabeli.

Grające w PLHK podopieczne trenera Henryka Zabrockiego dwukrotnie pokonały po zaciętych i wyrównanych spotkaniach Atomówki GKS Tychy, 4-3 i 3-2.

Młodzicy GKS Stoczniowca grali ze zmiennym szczęściem. W sobotę zawodnicy trenera Roberta Błażowskiego musieli uznać wyższość przeciwników z ŁKH Łódź przegrywając 2-4, a w niedzielę zrewanżowali się wygrywając 4-3.

Żacy starsi gdańskiego Stoczniowca dwukrotnie pokonali na wyjeździe KH Legia Warszawa 9-2.

Po raz pierwszy w tym sezonie w roli gospodarza, na lodowisku Helena w Elblągu grali Żacy młodsi UKS Bombek Malbork. Debiut wypadł okazale, gdyż podopieczni trenera Sławomira Nawrockiego pokonali przeciwników z BKS Bydgoszcz 15-2

Wszystkie wyniki, tabele i statystyki dostępne są w zakładce TERMIRZE I WYNIKI.


18.10.2017

Wystartował kolejny sezon TLH!

W poniedziałek 16 października wystartował kolejny sezon Trójmiejskiej Ligi Hokeja. W rozgrywkach uczestniczy 8 drużyn:

-GOLDWELL Gdańsk

-DRAGONS Gdańsk

-MARVINS OLIWA HOCKEY TEAM

-SKH MAD DOGS Sopot

-GKH GDYNIA

-LIDER HOCKEY TEAM

-FCDH

-GRIZZLIES Gdynia

Mecze rozgrywane są od poniedziałku do czwartku od godziny 21:30. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich kibiców hokeja na lodzie na mecze w wykonaniu amatorów! Emocje podczas wszystkich meczów gwarantowane!

Terminarze, wyniki, statystyki i aktualności dostępne są na stronie TLH.

Rozgrywki ligowe Trójmiejskiej Ligii Hokeja na lodzie są realizowane we współpracy z Samorządem Województwa Pomorskiego i klubem GKS Stoczniowiec Gdańsk.


16.10.2017

Inauguracja sezonu hokejowego w Elblągu.

14 i 15 października na lodowisku Helena w Elblągu, rozgrywki Żaka Starszego zainaugurowali hokeiści Wikingów Elbląg. Początek sezonu nie wypadł najlepiej, elblążanie dwukrotnie przegrali z Sokołami Toruń 0-19 i 1-25. Pierwszego gola w sezonie i zarazem honorowe trafienie zaliczył Mateusz Mozołowski. Na rozmiary porażek wpływ na pewno miała mała ilość treningów na lodzie Wikingów, gdyż lód w Elblągu zamrożony jest dopiero od dziewiątego października, natomiast torunianie trenują na lodzie już od połowy lipca! Jednak na pewno z upływem czasu i większą ilością treningów specjalistycznych na lodzie, dryżyna będzie osiągać lepsze wyniki.

Mecze rozgrywała również drużyna Żaka Starszego gdańskiego Stoczniowca, która dwukrotnie pokonała w Łodzi ŁKH 15-1 i 9-1.

Protokoły meczowe i statystyki dostępne są w zakładce TERMINARZE I WYNIKI.


09.10.2017

Kolejny hokejowy weekend.

W miniony weekend kolejne mecze ligowe rozgrywały pomorskie dryżyny. Występująca w PLHK drużyna GKS Stoczniowca grała ze zmiennym szczęściem w Janowie z tamtejszym MUKS Naprzód. W sobotę gdańszczanki pokonały swoje rywalki 4-0, a w niedzielę poniosły porażkę 1-3.

Rozgrywki w II lidze grupy północnej zainaugurowali zawodnicy SKH Mad Dogs Sopot. W swym pierwszym meczu w sezonie 2017/2018 przegrali z Warsaw Capitals w Warszawie 3-5.

W lidze młodzika drużyna GKS Stoczniowca dwukrotnie pokonała w Łodzi ŁKH 5-2 i 7-2.

Młodzi zawodnicy UKS BOMBEK Malbork przegrali w Poznaniu z PTH Koziołkami 4-7.

Wszystkie terminarze, wyniki i statystyki dostęne są w zakładce TERMINARZE I WYNIKI


01.10.2017

Grali młodzi hokeiści.

W dniu wczorajszym i dzisiejszym swoje mecze rozgrywały drużyny młodych hokeistów z naszego okręgu, występujące w rozgrych Żaka Młodszego, Żaka Starszego i Młodzika. Wczoraj Żacy Młodsi gdańskiego Stoczniowca pokonali rówieśników z Poznania 7-1, a ich starsi koledzy również wygrali z zawodnikami z Poznania 14-1.

Dzisiaj młodsi gdańszczanie pokonali zawodników PTH Koziołki Poznań 7-3, a Żacy Starsi wygrali z przeciwnikami z Poznania 11-0.

Trenerami drużyn są: Zenon Obłoński, trener Żaka Młodszego i Paweł Zwoliński trener Żaka Starszego.

W rozgrywkach Żaka Młodszego w tym sezonie występuje jeszcze jeden przedstawiciel naszego okręgu, drużyna UKS Bombek Malbork, której trenerem jest Sławomir Nawrocki. W ten weekend zawodnicy z Malborka rozgrywali mecze w Warszawie, gdzie ponieśli dwie porażki. Z drużyną AH KH Legia Warszawa II 2-5 i z AH KH Legia Warszawa I 3-12.

W rozgrywkach Młodzika, drużyna GKS Stoczniowiec Gdańsk pod wodzą trenera Roberta Błażowskiego, przegrała dwa mecze w Toruniu z miejscowymi Sokołami 0-10 i 3-17.

Od tego sezonu wszystkie wyniki, tabele, statystyki i terminarze meczów rozgrywanych pod egidą PZHL są dostępne na stronie www.polskahokejliga.plARCHIWUM:

2017


• Styczeń
• Luty
• Marzec
• Kwiecień
• Maj
• Czerwiec
• Lipiec
• Sierpień
• Wrzesień
• Październik
• Listopad
• Grudzień

2018


• Styczeń
• Luty
• Marzec
• Kwiecień
• Maj
• Sierpień
• Wrzesień
• Październik
• Listopad
• Grudzień


DO GÓRY

Copyrights 2017 © POZHL