STRONA GŁÓWNA 
 LINKI 
 KONTAKT 

WIADOMOŚCI ARCHIWALNE: LISTOPAD 2017


28.11.2017

Wygrana Żaków Młodszych Stoczniowca

Swoj mecz ligowy rozgrywali Żacy Młodsi GKS Stoczniowca Gdańsk. Na lodowisku Chwiałka w Poznaniu zawodnicy trenera Zenona Obłońskiego pokonali zawodników WTH Wrocław 14-3.

Punkty dla GKS Stoczniowiec zdobywali: Jacek Juchniewicz 3B+1A, Borys Dawid 2B+1A, Patryk Bagiński 1B+2A, Jan Gulczyński 1B+2A, Wowa Chyrkin 1B,+2A, Paweł Zaborowski 2B, Szymon Wiśniarowski 1B+1A, Maksymilian Salewski 1B+1A, Jan Łoś 1B, Ksawery Kunze 1B, Dawid Wasiluk 1A, Dominik Dzikowski.

GKS Stoczniowiec Gdańsk:Radek Fruczek, Dawid Wiśniewski. Patryk Bagiński, Jaś Gulczyński, Jacek Juchniewicz, Paweł Zaborowski, Adam Krajewski, Borys Dawid, Szymon Wiśniarowski, Wowa Chyrkin, Maciek Sochacki, Dawid Wasiluk, Radek Wawrzyniak, Jan Łoś, Ksawery Kunze, Maksymilian Salewski, Dominik Dzikowski.
28.11.2017

Zwycięstwo i porażka I-szo ligowców.

Zawodnicy GKS Stoczniowca występujący w I lidze rozgrywali w miniony weekend mecze w Dębicy. W sobotę podopieczni trenera Krzysztofa Lehmanna pokonali przeciwników po karnych 6-5, a w niedzielę ulegli rywalom 3-7. Po rozegraniu 14-stu meczów gdańszczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli, ale trzeba pamiętać, że większość drużyny stanowią juniorzy młodsi Stoczniowca, którzy już w najbliższy weekend w gdańskiej hala Olivia rozegrają pierwszy z turniejów będących eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Gdańszczanie rywalizować będą z drużynami MOSM Tychy, MUKS Naprzód Janów oraz JKH GKS Jastrzębie. Mamy nadzieję, że doświadczenie nabyte w rozgrywkach I ligi zaowocuje awansem drużyny GKS Stoczniowiec Gdańsk do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018.


27.11.2017

Zwycięstwa kobiet i młodzików Stoczniowca.

Udany weekend sprawiły trenerowi Henrykowi Zabrockiemu zawodniczki GKS Stoczniowiec pokonując dwukrotnie UKHK Unia Oświęcim w ramach rozgrywek PLHK. W sobotę gdańszczanki wygrały 7-1, a w niedzielę 8-2. Po dziesięciu meczach zawodniczki z Gdańska zajmują 2-gą pozycję w tabeli za drużyną TMH Polonia Bytom.Warto odnotować debiut w rozgrywkach PLHK, 12-sto letniej zawodniczki Stoczniowca Julii Łapińskiej. Ponadto w drużynie Stoczniowca występuje o rok starsza, 13-sto letnia Julia Grzelak.


Swoje mecze wygrali również podopieczni trenera Roberta Błażowskiego, młodzicy GKS Stoczniowca Gdańsk. Ich przeciwnikiem byli zawodnicy ŁKH Łódź. Sobotni mecz zakończył się wynikiem 9-3, a niedzielny 10-3. W obu spotkaniach zwycięsko z tafli schodzili gdańszczanie.

Niestety nie dopisali na swoje konto kolejnych punktów zawodnicy MH Automatyki Gdańsk. W piątek, po zaciętej i wyrównanej walce ulegli aktualnemu liderowi PHL, zawodnikom GKS Tychy 5-6. W niedzielę natomiast gdańszczanie przegrali w Bytomiu z TMH Polonią Bytom 2-4.

W niedzielę pierwsze punkty w rozgrywkach II ligi zdobyli zawodnicy SKH Mad Dogs Sopot pokonując Warsaw Capitals 7-3.


20.11.2017

Grały pomorskie drużyny.

W miniony weekend ze zmiennym szczęściem grały pomorskie drużyny. Największą niespodziankę sprawiła drużyna MH Automatyki, która w rozgrywkach PHL pokonała na wyjeździe aktualnego mistrza Polski, Comarch Cracovię 4-3! Podopieczni trenera Andrieja Kowaliowa zdobyli bardzo cenne punkty w kontekście walki o bezpośredni awans do fazy play off!

Występująca w rozgrywkach PLHK drużyna GKS Stoczniowca rozgrywała dwa mecze w Tychach. W sobotę podopieczne trenera Henryka Zabrockiego wysoko pokonały SKKH Atomówki GKS Tychy 8-2, a w niedzielę potrzebna była dogrywka, by wyłonić zwycięzcę. W niej decydującego gola zdobyła Marta Bigos i gdańszczanki zdobyły 2 punkty wygrywając 5-4.W sobotę rozgrywali również mecz zawodnicy SKH Mad Dogs Sopot, występujący w grupie północnej II Ligi. Przeciwnikiem była drużyna BKS Bydgoszcz. Niestety sopocianie przegrali mecz 5-6 i zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie.

Grali również młodzi adepci hokeja. W rozgrywkach Żaka Młodszego drużyna GKS Stoczniowca Gdańsk, prowadzona przez trenera Zenona Obłońskiego, przegrała po rzutach karnych z UKS Bombek Malbork 2-3.GKS Stoczniowiec Gdańsk:
Dawid Karol , Dawid Wiśniewski, Franek Połczyński, Kuba Byzewski, Ksawery Kunze, Jan Łoś, Maksymilian Salewski, Dawid Wasiluk , Sochacki Maciek, Adam Krajewski, Konrad Kowalski, Michał Kizielewicz, Mateusz Laskowski, Damian Misztal, Antek Szymański , Dominik Dzikowski, Mikołaj Szymański i Marcel Suchocki.

Wszysytkie protokoły, statystyki, tabele dostępne są w zakładce TERMINARZE I WYNIKI


18.11.2017

Zmarł Janusz Hejnowicz.

Z wielkim żalem i przykrością informujemy, że w dniu 17 listopada 2017 zmarł nagle nasz Kolega Janusz Hejnowicz. Sędzia klasy międzynarodowej , obserwator Polskiej Hokej Ligi. Miał 71 lat. Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w najbliższy wtorek 21 listopada o godz. 11:00 w Kościele Garnizonowym przy placu Św. Katarzyny, a następnie pogrzeb na cmentarzu przy ulicy Wybickiego w Toruniu. Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci ŚP. Janusza Hejnowicza składają Koleżanki i Koledzy z Pomorskiego Okręgowego Związku Hokeja na Lodzie.
12.11.2017

Wysoka wygrana Żaków Starszych Stoczniowca.

W niedzielne przedpołudnie podopieczni trenera Pawła Zwolińskiego rekordowo wysoko pokonali przeciwników z Wikingów Elbląg 42-1.Przewaga gdańszczan była zdecydowana przez cały czas trwania meczu. Zawodnicy Stoczniowca oddali 108 strzałów na bramkę przeciwnika, przy 6 strzałach elblążan.Pamiętajmy jednak, że zawodnicy i zawodniczki z Elbląga dopiero pierwszy sezon uczestniczą w rozgrywkach, dodatkowo z rożnych powodów treningi na lodzie rozpoczęli dopiero w październiku. Dlatego pomimo wysokiej porażki należą im się brawa za wolę wolki i zaangażowanie do ostatniego gwizdka.

Przy okazji meczu warto odnotwać debiut sędziowski na lini Marty Bigos, zawodniczki występującej w PLHK w barwach STOCZNIOWCA oraz etatowej reprezentanki Polski!Debiut jako sędzia główny zaliczył również Mateusz Zielinski, który jest sędzią liniowym w rozgrywkach I ligi PZHL.
12.11.2017

Sukces Żaków Młodszych Stoczniowca!

W dniu 11 listopada drużyna Żaków Młodszych GKS STOCZNIOWCA Gdańsk, brała udział w eliminacjach do finału pierwszego w historii "PGE TURNIEJ JUNIORÓW HOKEJA". W eliminacjach rozgrywanych na lodowisku w Toruniu, brało udział sześć drużyn podzielonych na dwie grupy:

Grupa A – MKS Sokoły Toruń, PTH Poznań, BKS Bydgoszcz

Grupa B – GKS Stoczniowiec Gdańsk, ŁKH Łódź, UKS Bombek Malbork

Zwycięzcy grup zapewniali sobie udział w Wielkim Finale Turnieju, który odbędzie się w Warszawie w dniach 09-10 grudnia. Drużyna GKS Stoczniowiec Gdańsk odniosła dwa pewne zwycięstwa i tym samym awansowała do warszawskiego finału.

GKS Stoczniowiec – Bombek Malbork 8:0 (7:0), (1:0)GKS stoczniowiec – ŁKH Łódź 3:0 (0:0), (3:0)

Skład drużyny GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bagiński, Juchniewicz, Zaborowski, Tuszkowski, Gulczyński, Chyrkin, Vitek, Dawid Borys, Banaczyk, Wawrzeniak, Pezowicz, Filip Błażej, Krajewski, Byzewski, Połczyński, Łoś, Wiśniarowski, Wasiluk, Fruczek, Karol Dawid. Trenerzy: Obłoński Zenon i Krzysztof Lehmann

Bramki i asysty dla gdańskiej drużyny zdobyli:

Bagiński Patryk 2B+2A, Vitek Kuba 1A+3A, Tuszkowski Maciek 1B+2A, Juchniewicz Jacek 1B+1A, Krajewski Adam 2B, Chyrkin Wowa 2B, Banaczyk Marek 1A, Łoś Jan 1B, Dawid Borys 1A, Fili Błażej 1A, Wiśniarowski Szymon 1A, Byzewski Kuba 1A.Gratulujemy zawodnikom, trenerom i wszystkim, którzy biorą udział w codziennej, żmudnej i ciężkiej pracy!


08.11.2017

Weekendowe porażki Wikingów.

Rozgrywki Żaka Starszego nabierają tempa. W swoim debiutanckim sezonie drużyna Wikingów ambitnie walczy z rówieśnikami. W miniony weekend Wikingowie podejmowali ŁKH Łódź.Niestety oba mecze zakończyły się porażkami elblążan 0-16. Nie można odmówić zwodnikom z Elbląga woli walki i zaangażowania, ale sportowo łodziamie przewyższali w każdym elemencie hokejowego rzemiosła. Cieszy fakt, że elblążanie starają się nadrabiać późne wejście na lód ciężko trenując wypełniając polecenia trenerów. Na pewno zaowocuje to w przyszłości.
ARCHIWUM:

2017


• Styczeń
• Luty
• Marzec
• Kwiecień
• Maj
• Czerwiec
• Lipiec
• Sierpień
• Wrzesień
• Październik
• Listopad
• Grudzień

2018


• Styczeń
• Luty
• Marzec
• Kwiecień
• Maj
• Sierpień
• Wrzesień
• Październik
• Listopad
• Grudzień


DO GÓRY

Copyrights 2017 © POZHL